Villa Jelenica to komfortowe noclegi tuż pod szczytem góry Równica w Ustroniu. Ta górska willa dzięki swojej lokalizacji zapewnia Gościom wspaniałe widoki na szczyty Beskidu Śląskiego, spokój leśnej ostoi, wspaniały i bezpośredni kontakt z przyrodą gór, łąk i lasów.
Idealne i jedyne w swoim rodzaju położenie Villi czyni z niej doskonałą bazę wypadową do wędrówek po górskich szlakach. Miłośnicy wycieczek rowerowych mają do wyboru kilka wspaniałych tras w kierunku Wisły, Brennej czy Szczyrku. Grzybiarze oraz Ci którzy lubią pozostałe smakołyki lasu mogą wędrować pobliskimi polanami i zboczami w poszukiwaniu swoich przysmaków i z pewnością nie będą zawiedzeni.
Wygodne i obszerne pokoje z łazienkami zapewniają naszym Gościom komfortowy wypoczynek. Nasz obiekt zapewnia wygodne noclegi dla Gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Villa Jelenica to idealne miejsce dla zielonych szkół, obozów sportowych, wycieczek szkolnych i studenckich.
Osoby organizujące wyjazdy firmowe lub imprezy integracyjne z pewnością znajdą w naszym obiekcie miejsce spokojne oddalone odpowiednio od zgiełku miasta, zapewniające swobodę i dyskrecję.
Nasza Villa jest wręcz stworzona dla wszelkich artystycznych przedsięwzięć , plenerów, kursów fotografii, warsztatów artystycznych, spotkań aktorskich. Widokowe położenie Villi z pewnością ułatwi pracę twórczą a urokliwa okolica zapewni wspaniałe wrażenia które być może zaowocują natchnieniem dla Państwa twórczości.
Villa Jelenica oferuje 36 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach wyposażonych w telewizję satelitarną, łazienkę, radio, Internet bezprzewodowy. Istnieje możliwość dokwaterowania grupy w pobliskim pensjonacie położonym w odległości 100 m.
Dysponujemy pokojami 2, 3, 4, i 5 osobowymi oraz dwoma Apartamentami. Pokoje oraz apartamenty są obszerne, zapewniają wygodny wypoczynek.
Naszym Gościom zapewniamy zadaszone miejsce do grillowania z którego rozciągają się wspaniałe widoki na szczyt góry Czantoria. Dysponujemy również wygodnym miejscem do spotkań przy ognisku czy wieczornego biesiadowania.
Dysponujemy dużym oświetlonym i monitorowanym parkingiem który swobodnie pomieści kilkanaście samochodów osobowych lub kilka autobusów.